ön izolasyonlu drain point

Drain Point

Buhar iletim hatlarında taşyünü takviyeli ön izolasyonlu (endüstriyel tip) borular kullanılmaktadır. Bu hatlar için gerçekleştirdiğimiz fittings ürünlerine ek olarak hat üzerinde bulunması gereken kondens toplama elemanlarının da (drain point) tarafımızca projesine uygun bir şekilde ön izolasyonlu olarak üretimi gerçekleştirilmektedir.

ön izolasyonlu spool ürünleri

Spool İmalatı

Spoollar, üç eksenli boru sistemleridir. Üretim tesisimizde, gelen talep doğrultusunda çelik imalatları ve izolasyon işlemi gerçekleştirilen spool ürünleri, saha kaynak imalatlarının azaltılmasına, projede belirlenen bölüme ön izolasyonlu olarak uygulanmasına olanak sağlar.Spoollar, enerji santrallerinde, endüstriyel tesislerde ve gemicilik sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kollektörler

Merkezi ısıtma sistemlerinde ana teshin merkezlerinde kullanılan kollektörler, tarafımızca çelik imalatları ve izolasyonu gerçekleştirilmiş bir şekilde müşteri talebine uygun olarak imal edilmektedir.Ön izolasyonlu kollektörler, sistemin ısı kaybını en aza indirmek, donma vb. sebeplerden sistemde oluşabilecek arızaların önüne geçmek ve korozyon oluşumunu engellemek için kullanılmaktadır.

 
 
;
Online WhatsApp Chat