25

YALÇIN BORU JEOTERMAL 1997 yılında sektörün ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için toplam 23.000 m² saha üzerine kurulu 7.200 m² kapalı alanda kurulmuştur.

KURUMSAL

İNSAN KAYNAKLARI

Yalçın Boru insan kaynakları yaklaşımını yasalar, kurum değerleri ve etik kurallar çerçevesinde şekillendirir, tüm uygulamalarında kapsayıcılığı ve fırsat eşitliğini temel alır. Sektöründe en çok tercih edilen işveren olma hedefinden hareketle işe alımdan kariyer yönetimine, eğitim ve gelişimden performans yönetimine kadar tüm insan kaynakları süreçlerinde sistematik ve gelişim odaklı bir yaklaşım izler. İstikrarlı yüksek performansı ödüllendiren, piyasa koşulları ile uyumlu ve rekabetçi ücret ve yan hak stratejileri uygular.

KARİYER

Yalçın Boru, insana değer veren, motive edilmiş, tatmin düzeyi yüksek, sürekli öğrenmeye hazır, eğitilmiş bir insan gücünü şirketimizin geleceğine yapılan en önemli yatırım olarak görmektedir.
Kurumumuzun uzun vadeli başarısının sırrı, sürekli gelişme kaydedebilen personeli işe alma, koruma ve geliştirmesidir. Dolayısıyla işe alım aşamasında, profesyonel gelişim potansiyeli temel standarttır.

Personel ihtiyacı olması durumunda, İnsan Kaynakları Birimi tarafından görevin gerektirdiği özellikler belirlenerek internet ve/veya kariyer.netiş başvuru ilanları aracılığı ile işe alım süreci başlatılır. Gelen başvurular değerlendirilerek adaylar insan kaynakları, ilgili yöneticiler ve genel müdürün katıldığı mülakatlar ile değerlendirilir. Başarılı bulunan adaylar uygun pozisyonlara yerleştirilir.

;
Online WhatsApp Chat